Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną doroczną Galę Choinki Rotariańskiej Klubu Rotary Warszawa City, którą organizujemy już po raz 26.

Rok 2022 zdominowały wydarzenia w Ukrainie. W związku z agresją Rosji na Ukrainę w sposób oczywisty zmieniły się nasze priorytety działalności charytatywnej związanej z pomocą na przede wszystkim humanitarne dla naszych sióstr i braci z Ukrainy walczących o wolność i niepodległość dla Ukrainy, ale i dla całego wolnego demokratycznego świata. Każda Gala naszej Choinki Rotariańskiej miała na celu zebranie środków na nasze projekty klubowe.

Z oczywistych powodów kontynuujemy naszą pomoc Ukrainie, a cały dochód zostanie przeznaczony na projekty pomocy Ukrainie. Wśród tych projektów są filtry i stacje do uzdatniania wody, generatory prądu, łóżka i materace szpitalne oraz żywność. Dzięki współdziałaniu z klubami Rotary z całego świata zebrane środki zostaną znacznie zwiększone. W tym roku naszym Partnerem Gali jest Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, która również nie szczędzi wysiłków, aby pomóc Ukrainie. Gościć będziemy naszych przyjaciół z Ukrainy oraz wszystkich którym bliskie sercu są ideały pomocy bliźnim w potrzebie, wszystkich, którzy chcą pomóc Ukrainie.

W dniu 10 grudnia 2022 w Sali Balowej Hotelu Regent w Warszawie o godzinie 19:00 w świątecznym nastroju ugościmy Państwa wykwintną serwowaną kolacją, a spędzony wspólnie czas uświetni występ ukraińskiego kwartetu tenorów „LeonVoci”. Przygotowaliśmy jeszcze kilka innych niespodzianek artystycznych. Tradycyjnie podczas Gali odbędzie się licytacja wartościowych przedmiotów specjalnie przygotowanych na naszą Galę. Stałym punktem programu jest loteria a każdy zakupiony przez Państwa los weźmie udział w losowaniu wartościowych, wyjątkowych nagród.

Z góry dziękuję Państwu za przyjęcie naszego zaproszenia na Galę. Państwa Wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Wpłata darowizny w kwocie 400 zł na konto klubu z dopiskiem darowizna na cele statutowe” jest potwierdzeniem udziału jednej osoby w Gali.

Rachunek bankowy Rotary Club Warszawa CitySantander Bank Polska 92 1500 1272 1212 7001 1076 0000
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca przy stołach (10 osobowe)  kontaktując się z Sekretarzem Klubu: Mateusz Dackiewicz: tel. 668 094 344  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszam

Paweł Buczak

Klub Rotary Warszawa City

Prezydent 2022-2023 rotarywarszawacity.pl