Rotarianki i Rotarianie,
Przyjaciele Rotary

Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie: Galę XXV Choinki Rotariańskiej
Klubu Rotary Warszawa City.

Nasza jubileuszowa Gala odbędzie się w niezwykłym miejscu – na 50. piętrze najwyższego apartamentowca w Europie przy ulicy Złotej 44 w Warszawie z przepięknym widokiem na Warszawę.
Oficjalne otwarcie budynku miało miejsce w marcu 2017, a autorem projektu był światowej sławy amerykański architekt, z rodziny Polskich Żydów (urodzony w Łodzi) Daniel Libeskind. Budynek jest nazywany Żaglem, ale inspiracją dla architekta było skrzydło orła – symbol zmieniającej się Warszawy, Polski i wolności.

CHOINKI ROTARIAŃSKIE RC WARSZAWA CITY
Podczas wydarzenia przypomnimy historię Choinek Rotariańskich – sztandarowej imprezy naszego klubu.  Każde takie wydarzenie to doroczne spotkanie rotarian i przyjaciół Rotary w odświętnej atmosferze z ciekawym programem artystycznym oraz przy tej okazji zebranie środków na nasze projekty klubowe. Tak będzie i tym razem, a zbieramy środki na programy walki z rakiem, w tym nasz obecny projekt STOP CANCER– Zatrzymać raka, polegający na ufundowaniu stypendiów dla młodych lekarzy specjalistów z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy pojadą się szkolić w najlepszych ośrodkach medycznych w Europie w zakresie profilaktyki wczesnego wykrywania raka. Bardzo liczymy na Państwa wsparcie.

WYSTĘP GWIAZDY
Artystyczną atrakcją wieczoru będzie recital Pauliny Grochowskiej

Paulina Grochowska – wokalistka, aktorka, trener wokalny. Ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie w Gdyni, a następnie Akademię Muzyczną w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Występowała w programie The Voice of Poland. Jest wokalistką Studia Accantus.

GOTOWANIE Z GWIAZDĄ
Wyjątkowym punktem programu będzie Gotowanie z Gwiazdą. To punkt dedykowany szczególnie wszystkim oglądającym galę on-line - Wspólne Gotowanie z Cristiną Catese.
Cristina Catese – z urodzenia Rzymianka, od blisko 20 lat mieszka w Polsce, prowadzi warsztaty kulinarne, uczy tradycyjnej i regionalnej włoskiej kuchni, gotuje na dużych wydarzeniach kulinarnych.  Jest autorką przepisów publikowanych w magazynie „Moje Gotowanie”, występuje w kuchni Dzień Dobry TVN oraz w Radio Kolor.
Razem z Cristiną zapraszamy do wspólnego gotowania włoskiego dania świątecznego. Kilka dni przed imprezą przekażemy  listę produktów potrzebnych do przygotowania potrawy. Na autora najapetyczniej wyglądającego dania, którego fotografia zostanie wysłana do nas na zoomie, czekać będzie  nagroda niespodzianka 😊. Więcej szczegółów na temat wspólnego gotowania z Cristiną już niebawem. Zapraszamy!

AUKCJE

Partnerem naszego wydarzenia jest największy w Polsce portal  e-commerce Allegro.
Na portalu Allegro odbędą się aukcje związane z naszą Choinką Rotariańską, a zebrane środki z nadwyżek kwot wywoławczych licytacji  zasilą budżet naszych projektów klubowych.
Aukcje rozpoczną się 1 grudnia 2021 i będą trwać do końca grudnia 2021.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę XXV Charytatywna Choinka Rotariańska - Rotary Klub Warszawa City - Allegro Charytatywni

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej jubileuszowej Gali.

Osoby zainteresowane osobistym udziałem w wydarzeniem proszone są o potwierdzenie swojego udziału wraz ze wskazaniem liczby osób towarzyszących bezpośrednio do Sekretarza RC Warszawa City (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.najpóźniej do dnia 8 grudnia 2021.

Koszt cegiełki charytatywnej w związku z udziałem w wydarzeniu stacjonarnym wynosi: 350 PLN.

Wpłata na konto Rotary Club Warszawa City

Rachunek bankowy: 92 1500 1272 1212 7001 1076 0000

Tytuł: Darowizna statutowa – Choinka 2021

Z uwagi na panującą sytuacje epidemiczną Sars-CoV-2 udział w wydarzeniu stacjonarnym będzie możliwy jedynie za okazaniem ważnego Unijnego Certyfikatu COVID – Certyfikat szczepienia lub Unijnego Certyfikatu COVID – Certyfikat ozdrowienia lub negatywnego wynik testu na koronawirusa  PCR nie starszego niż 48 godzin.

Dla tych, którzy nie mogą być osobiście oferujemy udział on-line na zoomie. Aby wziąć udział w spotkaniu na zoom prosimy o zarejestrowanie się na stronie https://rotarywarszawacity.pl/register-choinka25
Na podany przez Państwa adres mailowy prześlemy przed Galą link do spotkania na platformie ZOOM.

Udział on-line jest bezpłatny. Bylibyśmy jednak bardzo wdzięczni gdyby zechcieli Państwo wesprzeć nasze projekty dobrowolną wpłatą na przykład kwotą 45 zł. Link do wpłat:

Życzymy Państwu udanej zabawy.
Do zobaczenia 11 grudnia o godzinie 17.00.

Klub Rotary Warszawa City